Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

radca prawny Zielona Góra, znacie kogoś?

radca prawny Zielona Góra, znacie kogoś?

Poszukuje adwokata z Zielonej Góry, który zajmuje się zwracaniem długów. Dłużnik nie odpowiada, a sam nie ma siły żeby się takimi sprawami zajmować.

łał45

Posty: 1

 
Poszukiwanie prawnika nie jest ciężkie. Można skorzystać z Internetu. Najpierw patrzymy, kto czym się zajmuje, a potem bierzemy się za umawianie spotkania. Porady można odbyć telefonicznie, natomiast jeżeli sprawa jest niezwykle istotna to najlepiej będzie się osobiście spotkać z prawnikiem i o tym wszystkim porozmawiać.

mercedess

Posty: 8

 
Korzystałem z dobrego adwokata z Zielonej Góry, którego znalazłem na https://radcaprawny.net.pl. Zajmował się wieloma sprawami w naszej firmie, dlatego mogę go polecić.

Klara323

Posty: 13

 
Poszukiwanie prawnika nie jest trudne. Można skorzystać z Internetu. Najpierw patrzymy, kto czym się zajmuje, a następnie bierzemy się za umawianie spotkania. Porady można odbyć telefonicznie, ale jeśli sprawa jest bardzo ważna to najlepiej będzie się osobiście spotkać z prawnikiem i o tym wszystkim porozmawiać.

Imbirrr4

Posty: 24

 
Byłem u prawnika w Zielonej Górze, który miał niesamowitą wiedzę. Pokierował mnie we stosownym kierunku. Mnie akurat wystarczyła tylko porada prawna, niemniej jednak znajomi korzystali z jego pomocy przy uzyskaniu wysokiego odszkodowania. Bez prawnika nic się nie uda i sam o tym niezwykle dobrze wiem. Warto korzystać z takich usług.

Dziadek

Posty: 13

 
W przeciwnym razie wybiera się adwokata, jeśli chcemy poradę prawną, a inaczej, jeśli zależy nam na sprawie, która ma się odbyć w sądzie. W tym drugim wypadku liczy się doświadczenie adwokata, bowiem to przekłada się na efekty.

Rico

Posty: 3

 
Jeżeli trafimy na dobrego prawnika z Zielonej Góry to zajmie się u odszkodowaniami i windykacją i zadośćuczynieniem. Żadna sprawa nie jest dla niego ciężka. My na prawie się znać nie musimy. Nasze obowiązek to wybrać sobie do pomocy kogoś, kto się na tym zna i tyle

pawel253

Posty: 2