Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Czy ciężko on-line dostać zestawy Arduino ?

Czy ciężko on-line dostać zestawy Arduino ?

Witam serdecznie. Obecnie nie mam pojęcia, jaki zestaw Arduino powinienem wybrać. Możecie mi powiedzieć, co byłoby adekwatnym zakupem dla osoby początkującej, która zaczyna dopiero z programowaniem?

czerusek

Posty: 10

 
Żadnym zaskoczeniem nie był dla mnie fakt, że najpopularniejszym modułem jest Adruino UNO. Sam wybierałem go w przeszłości, gdy dopiero raczkowałem w tym temacie. Teraz posiadam nieco większe doświadczenie, więc z chęcią podzielę się swoją wiedzą na forum :)

madDog

Posty: 25

 
Sklepów z Arduino znam bardzo wiele, które proponują dość szeroki asortyment, gdy w rachubę wchodzą moduły oraz rozmaite interfejsy umożliwiające komunikację. Wychodzę z założenia, że z pomocą dobrego sklepu jesteście w stanie znacząco rozwinąć swoje umiejętności.

elemen_th

Posty: 20

 
Widzę, że paru kolegów na tym forum rozwiało już wątpliwości na temat tego, w jaki sposób dokonać wyboru zestawu Arduino.

Kierowałem się identycznymi kryteriami i to w moim przypadku zdało egzamin. Nie mam pewności czy dacie radę sprostać wyzwaniu, ale mi się udało tylko dzięki determinacji. Wielokrotnie miałem już ochotę zrezygnować z dalszej nauki.

Hihiotek

Posty: 19

 
Wybór Arduino LCD, który sprostałby moim oczekiwaniom trwał stosunkowo krótko. Wystarczyły dwa dni porównania poszczególnych ofert, abym dokonał produktu, który jest adekwatny do moich potrzeb. W razie czego mogę podpowiedzieć także Wam.

nowaera

Posty: 10

 
Wśród płytek deweloperskich moim zdaniem zdecydowanie najlepsza jest Arduino Mega. Miałem z nią do czynienia wielokrotnie i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się nią zawieść. Swój zakup realizowałem w tym sklepie: http://abc-rc.pl/Arduino. Bardzo dobry poziom obsługi klienta, odpowiadają wyczerpująco na wszystkie pytania. 100% satysfakcji. Jeszcze do nich wrócę :)

Ventooo1

Posty: 18

 
Coraz częściej widzę na tym forum pytania o zestaw Arduino, co mnie bardzo cieszy, bowiem także od niego zaczynałem, a teraz jestem już zdecydowanie bardziej zaawansowany w ten klocki. Powiem szczerze, iż zaczynając nie miałem zielonego pojęcia na ten temat, ale jak widać ciężką pracą człowiek jest w stanie rzeczywiście bardzo mnóstwo osiągnąć. Bez wahania kupujcie takie zestawy.

Dyner45

Posty: 21