Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

oprawa sufitowa

oprawa sufitowa

Dobry;) Mam do was serdeczną prośbę. Podpowiedzcie mi dobre sklepy, które specjalizują się w dystrybucji żarówek LED. Z góry dziękuję, Ewka.

eef12

Posty: 20

 
Ogólnie technologia led daje większe możliwości, jeśli chodzi o aranżacje różnego typu. Zwłaszcza taśmy się tutaj bardzo fajnie sprawdzają. Można się bawić kolorami, co w przypadku starych żarówek jest niemożliwe.

Krakus

Posty: 31

 
Siemka. Tak sobie ostatnio dyskutowaliśmy z żoną nad takimi energooszczędnymi żaróweczkami, czy by nie kupić. Także temat dla mnie;) Może skorzystam z ewentualnych podpowiedzi ;) Pozdrawiam.

michal0120

Posty: 22

 
Znajomy mi przywiózł ostatnio żarówki energooszczędne z Niemiec i ponoć są lepsze niż te co można w Polsce dostać. Pewnie jak wszystko. Czekolada z Niemiec też inaczej smakuje niż ta Polska, mimo że firma ta sama ;>>

WTFurdoin

Posty: 15

 
Słyszałem o jakiejś dobrej hurtowni oświetleniowej gdzieś na obrzeżach, ale dokładnie sobie ich nazwy nie przypomnę. Z tego co wiem, to gdzieś w okolicach Łomianek mają siedzibę...

89ostry89

Posty: 12

 
Hejo...Poszukaj w sieci, jest trochę sklepów stricte oświetleniowych, w takich najlepiej się rozejrzeć. Ewentualnie może gdzieś w okolicy znajdziesz stacjonarny, to nawet lepiej, bo można się skonsultować ze sprzedawcą odnośnie konkretnych typów żarówek.

alledom

Posty: 17

 
Ja kupowałem ostatnio moduły reklamowe z LED od sklepu Premium Lux i jestem happy. Super obsługa, przystępne ceny, wysoka jakość – to tak pokrótce. Więcej info i wszystkie produkty są na ich stronce www.premiumlux.pl. Można kupować online, albo odwiedzić ich salon na Bartyckiej.

rolniki

Posty: 14

 
Coś słyszałem od klienta, że na Bartyckiej mają dobrą hurtownię LED różnego typu. Ale nie wiem ile w tym prawdy...

zimek123456

Posty: 29