Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

korepetycje chemia poznań, szukam

korepetycje chemia poznań, szukam

Na już potrzebne są mi korepetycje z angielskiego w Poznaniu. Znacie kogoś, kto przygotuje mnie do matury? Najlepiej żeby były to lekcje zdalne, albowiem chce oszczędzić mnóstwo czasu.

alilcjaa

Posty: 1

 
Dla szukających korepetycji z chemii w Poznaniu polecam https://www.korepetycje.plus/. Tutaj znajdziecie również inne przedmioty. Strona super działa i mnie pomogła.

Boberkowy

Posty: 11

 
Miałem korepetycje z angielskiego w Poznaniu, niemniej jednak stacjonarne. Jestem zaspokojony. Osoba, jaka mi ich udzielała miała rzeczywiście niezmiernie gigantyczne doświadczenie. Wiedza to nie wszystko, bo trzeba wiedzieć jak ją przekazać.

cicusss

Posty: 10

 
Mnie akurat sąsiad pomógł z korepetycjami. Wiem, że moja znajoma chodziła na korepetycje z matematyki w Poznaniu do jakiejś osoby, która miała sporą wiedzę. Nie wiem czy to był jakiś nauczyciel czy student, bo nie interesowałem się tym za bardzo, ale w każdej chwili może ją o to zapytać.

Black_Riot 

Posty: 4

 
U mnie z Internetem zawsze problemy, dlatego wolałem pojechać na korepetycje z biologii do Poznania i tam się wszystkiego niezmiernie dobrze nauczyłem. Polecam.

Andziaaan

Posty: 8

 
Mnie się bardzo spodobały e-korepetycje z angielskiego w Poznaniu, bo zaoszczędziłem dużo czasu. Wszystko odbywało się sprawnie, dlatego moja wiedza w tym zakresie się zwiększyła. Ceny nie były wysokie, dlatego myślę, że korepetycje online to super pomysł dla każdego.

Miki789

Posty: 8

 
Moja córka miała korepetycje z niemieckiego w Poznaniu i mnóstwo na tym zyskała. Wybraliśmy opcję z dojazdem. Naturalnie troszkę czasu trzeba było na to zarezerwować, natomiast jestem zwolennikiem nauki w cztery oczy i to bez komputera. Ona też jest niezwykle zadowolona z tego.

czader89

Posty: 17

 
Moja córka miała korepetycje z niemieckiego w Poznaniu i wiele na tym zyskała. Wybraliśmy opcję z dojazdem. Oczywiście trochę czasu trzeba było na to zarezerwować, ale jestem zwolennikiem nauki w cztery oczy i to bez komputera. Ona też jest bardzo zadowolona z tego.

Marti

Posty: 7

 
Miałem korepetycje z języka niemieckiego w Poznaniu i ta osoba dała radę. Nie za bardzo przepadam za tym językiem, ale nie miałem wyjścia i musiałem się uczyć. Gdyby nie ta pomoc to raczej miałbym poważne kłopoty, wobec tego lepiej zapłacić i mieć pomoc od specjalisty.

ryzyko33

Posty: 17

 
Miałem różne opcje do wyboru, ale ostatnie zdecydowałem się na e-korepetycje z matematyki w Poznaniu i jestem bardzo zadowolony. Przez Internet, jeśli się tylko chce można wytłumaczyć nawet trudne zagadnienia matematyczne.

AGDDDy1

Posty: 10