Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

idealne tętno bieganie, gdzie znajdę ?

idealne tętno bieganie, gdzie znajdę ?

Znacie może strony, na jakiej znajdę kalkulator BMI? Czy warto korzystać z tego typu kalkulatorów. Wydaję mi się, iż mam na nieszczęście nadwagę.

Kleooo6

Posty: 1

 
Kalkulator BMI służy do tego, abyś sprawdził sobie prawidłową masę ciała. Jest on bardzo dobry, gdy wydaje Ci się, że masz niedowagę lub nadwagę. W łatwy sposób można to obliczyć.

maryna45

Posty: 9

 
Kalkulator BMI używa się, jeśli chcemy sprawdzić, czy nasza masa ciała jest prawidłowa. Do tego nie potrzebujemy kalkulatora. Możemy to zrobić samemu na kartce, tylko potrzebujemy specjalnego wzoru.

Mmatckhew

Posty: 6

 
Musisz sprawdzać idealne tętno przed bieganiem. Ja zawsze to robię za pomocą tej strony inertentowej https://www.runisfun.eu/strefy-tetna. Jest to specjalna strona przeznaczona dla biegaczy.

sawas

Posty: 5

 
Pożądane byłoby sprawdzać sobie dobre tętno bieganie. Dlatego na wielu stronach możesz odszukać dużo informacji na ten temat. Możesz zobaczyć jak prawidłowo zbadać dobre tętno.

VamnHopeHom

Posty: 13

 
Powiem Ci, iż warto sobie zbadać porządne tętno bieganie. Będziesz wtedy wiedział na co możesz sobie pozwolić z intensywnością treningu.

khazdul

Posty: 4

 
Kalkulator biegowy zazwyczaj sprawdza się u początkujących biegaczy. Możesz w ten sposób zbadać dystans, a także które tętno będzie dla ciebie prawidłowe.

pawel253

Posty: 6