Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

strony www Zgierz, kogo polecicie ?

strony www Zgierz, kogo polecicie ?

Można gdzieś zamówić stronę internetową w Pabianicach? Jest firma, jaką polecacie? Nie jest za droga, niemniej jednak solidna? Czekam na Wasze propozycje.

oligard

Posty: 1

 
Nie ma własnej firmy, dlatego wydawanie na stronę internetową to nie dla mnie. Tworze sobie proste projekty sam i jestem zadowolony. Nie mam większych wymagań, dlatego na spokojnie mogą sobie z tym poradzić.

Babeczka

Posty: 8

 
Jeśli chodzi o projektowanie stron www w Pabianicach to brat korzystał z pomocy firmy. Mieli różne pakiety od standardowego po biznesowy. Dowiemy się, kto to dokładnie był i podam adres ich strony www.

gruszka45

Posty: 12

 
Jeśli mamy tworzyć stronę dla siebie to wybieram darmowy szablon. Na pewno dla firmy bym tego nie wybrał. Wtedy zleca się strony www w Pabianicach, bo jest tak firma, która bardzo dobrze się na tym zna. Wiem, że mają bardzo niskie ceny swoich usług.

Kowalski

Posty: 8

 
Nie pomogę z projektowaniem stron, bo nie robiłem tego nigdy. Wiem, że są płatne i darmowe programy, ale jakoś nigdy nie było czasu i chęci żeby się im przyjrzeć z bliska.

mirekp2005

Posty: 12

 
Jest wiele darmowych programów do tworzenia stron internetowych, ale nie chce mi się po nie sięgać. Znajomi bawili się w to kiedyś, a ostatecznie wybrali jakąś firmę, która tworzy strony internetowe w Zgierzu. Im zajęło to moment i mają problem rozwiązany. To jest naprawdę bardzo dużo pracy.

Kitas

Posty: 5

 
Tydzień temu zleciłem projekt strony www w Zgierzu firmie http://icp.biz.pl i jestem bardzo zadowolony. Wybrałem ich najtańszy pakiet. Niewiele wydałem, a strony mam. Dla mnie super.

Intro_69

Posty: 8

 
Zlecałem często projektowanie stron internetowych w Zgierzu. Jest tam firma, która jest w tym faktycznie niezmiernie dobra. Najpierw się rozmawia z nimi o tym jak ma strona wyglądać, a dopiero później zaczynają brać się na projekt. Na każdym etapie można będzie wprowadzać zmiany, albowiem przecież może nam coś nie pasować.

Uleczek4

Posty: 15

 
Mam swoją stronę internetową od wielu lat i jej nie zmieniam. Zrobiłem ją sobie sam i jestem z niej zadowolony. Spróbujcie sami tworzyć najwyżej się nie uda, ale próbować warto.

Dagmara87

Posty: 14

 
Nie wiem czy chciałbym tracić czas na projektowanie stron skoro można to zlecić firmie, jaka o mnóstwo lepiej się na tym zna. W większości przypadków tracimy jedynie czas i nic wiecej. Nie o to przecież chodzi. Dajmy robić strony www komuś, kto się na tym zna lepiej niż my.

Czarek

Posty: 4