Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

strony internetowe, jaka firma ?

strony internetowe, jaka firma ?

Już wkrótce potrzebny mu będzie e-sklep. Szukam informacji na temat rzetelnych firm zajmujących się tworzeniem sklepów internetowych. Tylko profesjonalne oferty. Z góry bardzo dziękuję.

Poznaniaczek2

Posty: 7

 
Mnie koniecznie potrzebna jest fotografia produktowa. Z góry dziękuję za pomoc w znalezieniu sprawdzonych usług. Koniecznie musi być to profesjonalnie działająca firma.

serwus

Posty: 13

 
Muszę powiedzieć, że ja też jestem zadowolony z projektowania logotypów. Dzięki pomocy specjalistów wreszcie mam logo, które przykuwa uwagę i bardzo dobrze integruje się z marką.

verosss

Posty: 12

 
Co do tworzenia stron internetowych, to polecam zdecydować się na jakiegoś rzetelnie działającego usługodawcę. Masz wtedy pewność, że to będą dobre usługi. Teraz jest mnóstwo nowych firm i trzeba uważać.

Fajae

Posty: 19

 
Dokładnie ja też będę potrzebował tego rodzaju usług. Koniecznie muszę znaleźć kogoś rzetelnego od projektowania stron internetowych. Muszę zerknąć na oferty usługodawców. Nie mogę pozwolić sobie na pierwszą z brzegu firmę, która nie sprosta moim oczekiwaniom.

dominikk5

Posty: 7

 
W ramach promowania marki polecam kalendarze z logo firmy. Znakomity pomysł, który rzeczywiście działa. Na nieszczęście w dobie Internetu zapominamy o gadżetach reklamowych, które jeszcze do jakiegoś czasu odgrywały znaczącą rolę. Ten fakt się nie zmienił. Polecam.

Kitas

Posty: 10

 
Przeszukiwałem oferty tworzenia responsywnych stron internetowych. Niektórzy z usługodawców fajnie to wszystko opisują. Myślę, iż właśnie z takiej firmy skorzystam. Wówczas będę miał pewność, iż to fachowe usługi. Chyba zdecyduję się na firmę, bowiem wtedy będzie bezpieczniej niż jakaś prywatna osoba.

gruszka45

Posty: 12

 
Jeśli już miałbym skorzystać z oferty namingu, to musiałbym mieć pewność, że to bardzo dobrzy fachowcy. Koleżanka się zawiodła, ale kumpel rzeczywiście trafił na super profesjonalistów.

MsIp

Posty: 19

 
Mnie też interesują usługi projektów stron internetowych. Nie wiem, czym kierować się przy wyborze. Tych usług jest dziś chyba najwięcej. A Wy co sądzicie? Może macie jakąś sprawdzoną usługę? Jak możecie polecić jakiegoś konkretnego usługodawcę, z góry bardzo dziękuję.

Gargamel5

Posty: 23

 
Jeśli potrzebujesz naprawdę doświadczonej sesji zdjęciowej, to polecam tego usługodawcę http://www.duonet.eu/pl/oferta/foto/68-fotografia-produktowa. Oferuje fotografię produktową i sporo innych dodatkowych usług.

labuh

Posty: 9