Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

numery telefonów, co polecicie ?

numery telefonów, co polecicie ?

Ostatnio dzieją się dziwne rzeczy. Nie mam nikogo w UK, niemniej jednak telefony ciągle z tymi numerami się do mnie próbują dobić. Troszkę mnie martwić, że córka odbierze i zniknie mi z konta niezwykle dużo pieniędzy. Co zrobić?

czdeRRR

Posty: 4

 
Od dawna sprawdzam numer telefonów z UK. Dwa razy były jakieś akcje w Polsce, że próbowali Polaków naciągać. Od tej pory nie ufam numerom, które zaczynają się na 44 czy 044. Wole dwa razy sprawdzić niż potem za to wszystko płacić.

Elektros

Posty: 5

 
Według mnie najlepiej sprawdzać numery telefonów w serwisie https://whocalledmeuk.co.uk, to bezpieczne miejsce. Znajdziemy tam wszystkie nieznane nam numery telefonów z UK. Dowiemy się gdzie są zlokalizowane i do kogo należą. Można znaleźć o numerach opinie.

Krzysio

Posty: 13

 
Zawsze znajdzie się sposób na to żeby wyłudzać pieniądze. Tym bardziej dzisiaj, kiedy ludzie korzystają cały czas z telefonów. Można się pomylić odbierają nie taki numer. Może to zrobić babcia albo dziecko. Problemy będą ogromne, bo, mimo iż to oszustwo to i tak trzeba będzie z własnej kieszeni pokryć koszty z tym związane.

Phylu

Posty: 6

 
Oszuści zawsze starają się nas naciągnąć. Jeśli dzwoni numer z UK to nie oddzwaniamy tylko go dokładnie sprawdzamy i wiemy wtedy czy to ktoś niebezpieczny.

merlo45

Posty: 4

 
Teoretycznie można nie odbierać nieznanych numerów, a już na pewno nie oddzwaniamy na nie. Tylko, że to wcale nie jest takie proste. Czeka się na znaczący telefon z banku albo do klienta i traci się czujność. Jeżeli mamy pecha to właśnie wtedy z UK może ktoś zadzwonić i zabrać pieniądze.

koolorek

Posty: 26

 
Nie miałem jeszcze takiego numery, dlatego nie wiem, co poradzić. Słyszałem tylko w telewizji i chyba coś czytałem o tym w internecie. Wiem, że niektóre osoby sporo straciły z oszczędności.

Babeczka

Posty: 6

 
U mnie z oddzwonieniem nie ma problemów, albowiem nigdy tego nie robią. W ogóle nie lubię telefonów, lecz w telewizji słyszałem, że jeden błąd może kosztować kilka tysięcy pln. Dobrze, że nie mam z tym żadnych problemów.

Januszek

Posty: 6