Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Podsłuch w telefonie, ktoś korzystał ?

Podsłuch w telefonie, ktoś korzystał ?

Witam serdecznie. Czy aplikacja Spyphone umożliwia rejestrowanie rozmów telefonicznych? Będę mógł je później odsłuchać np. przez stronę internetową? Bardzo zależy mi na takiej możliwości.

Motospec

Posty: 7

 
Zawsze wydawało mi się, że podsłuch w telefonie to ostateczna metoda na sprawdzenie zamiarów niektórych ludzi.

Teraz mam nastoletnią córkę, która ma problemy i nie miałem skrupułów, aby zainstalować jej aplikację, która monitoruje wszystkie jej rozmowy i wiadomości.

Klarka45

Posty: 13

 
Podsłuch telefonie, który sprawdził się w moim wypadku to propozycja http://spyphonesoft.pl, do jakiej nie mam nawet najmniejszych zastrzeżeń. Jest w stu procentach dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta. Przekonałem się o ich profesjonalizmie i rewelacyjnej aplikacji, która jest godna uwagi.

Koszy usługi na akceptowalnym poziomie :)

Dresik

Posty: 29

 
Pozytywnie oceniam spyphone, albowiem zakres jego funkcjonalności jest wręcz genialny. Jest w stanie monitorować naprawdę wszystko, co użytkownik robi z wykorzystaniem telefonu komórkowego – nawet odwiedzane strony internetowe. Śmiało polecam wszystkim!

rulsellarly

Posty: 22

 
Z mojej perspektywy niesłychanie znaczący był fakt, iż aplikacja spyphone potrafi działać na telefonie komórkowym z Androidem, bowiem takowego używa się w mojej firmie. Chciałem sprawdzić czy pracownicy nie wykorzystują telefonu do rozmów prywatnych, bowiem często mieliśmy wysokie rachunki. Przewidywania okazały się słuszne.

Od razu dowiedziałem się, kto wykonuje połączenia.

WalSystem

Posty: 25

 
Osobiście nie byłem zdziwiony tym, ze podsłuch w telefonie to kosztowna sprawa. Przecież wszystkie rozmowy są nagrywane i przesyłane na serwer, tak samo jak wiadomości, zdjęcia oraz inne materiały, jakich żądamy. Utrzymanie takich serwerów i rejestrowanie absolutnie wszystko odpowiednio kosztuje, więc musimy i odpowiednio dużo płacić za usługę ;)

Hihi_WWW

Posty: 9