Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

przewozy do Niemiec, znacie ?

przewozy do Niemiec, znacie ?

Cześć, chciałbym się dowiedzieć o busy do Niemiec pomorskie. Czy jesteście w stanie polecić mi konkretną dobrą firmę z tego województwa? Nie mogę znaleźć nic konkretnego, albo jak dzwonię to nikt nie odbiera.

alidomus

Posty: 2

 
Busy do Niemiec są bardzo wygodne, ja również jeżdżę tym rodzajem komunikacji. Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo, to jest ona lepsza niż w autokarze.

pawel253

Posty: 16

 
Przewozy do Niemiec organizowane są codziennie, dlatego możesz prawie jechać każdym busem, Jeśli chodzi o konkretnego przewoźnika, to ja Ci nic nie pomoge. Zawsze jeżdżę inną firmą.

Odi

Posty: 12

 
Jak najbardziej Polecam wam busy do Niemiec tej firmy https://www.beatabus.pl. Floty są niezwykle dobrze wyposażone. Cała podróż odbywa się w przyjemnej atmosferze. Jadąc z tym przewoźnikiem, czuję, iż jadę niezwykle bezpiecznie. Nie wiem, czemu mi się tak dzieje.

mniszko

Posty: 5

 
Busy do Niemiec są bardzo wygodne, dlatego nadal nie wiem, czemu boisz się nimi jeździć. Jadąc do Niemiec czy Polski zawsze zastanawiam się, czemu ludzie wybierają duże autokary. Przecież nim się jeździ dwa razy dużej.

Woodnik64

Posty: 14

 
Ja uwielbiam busy do Niemiec, ponieważ zawsze śpię te kilka godzin w podróży. Ja nigdy nie jeździłem z jednym przewoźnikiem, więc nie mogę Ci nic konkretnie polecić. Jednak jak polecicie dobre przewozy to będę jeździć jednym cały czas.

labuh

Posty: 6

 
Przewozy do Niemiec busem są niezwykle tanie. Kiedyś leciałam zawsze na urlop samochodem, a teraz wolę wybierać tylko i wyłącznie busy.

Ymooo2

Posty: 5

 
Bardzo dużo wykonuje się przewozy do Niemiec busami. Ja również podróżuje busem, ponieważ jest wygodny niż autokar. Jestem bardzo wysoka i nie mieszczą mi sie nogi pod siedzeniem. Dlatego też mnie wszystko boli.

ajhhopek

Posty: 23