Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

kancelaria odszkodowawcza, szukam!

kancelaria odszkodowawcza, szukam!

Miałem wypadek samochodowy i starałem się o odszkodowanie. Jednak zostały mi przydzielone bardzo małe pieniądze. Poszukuję doświadczonej kancelarii odszkodowawczej, aby starać się uzyskać lepsze odszkodowanie.

żabka45

Posty: 5

 
Musisz protokół z przypadku dostarczyć to ubezpieczalni. Jeśli nie masz pożądanych dokumentów, to raczej nie dostoisz odszkodowania z oc sprawcy. Możesz również zgłosić się do kancelarii odszkodowawczej o pomoc.

TomekK 

Posty: 6

 
Odszkodowanie z oc sprawcy może pokryć Ci naprawę pojazdu. Jednak wiem, że wielokrotnie ubezpieczyciel nie chce wypłacić wielkich pieniędzy. Wielokrotnie proponowana kwota nie jest w stanie naprawić samochód.

RasiakNorris

Posty: 5

 
Nawet musisz się starać o odszkodowania powypadkowe. Najlepiej będzie, jak skorzystasz z usług doświadczonej firmy. Tutaj masz kontakt do jednej kancelarii, z którą ja współpracowałem https://odszkodowaniapowypadkowe.com.pl. Odszkodowanie otrzymałem naprawdę bardzo wysokie.

Sarenka

Posty: 14

 
Musisz się starać uzyskać odszkodowanie z oc sprawcy. Na nieszczęście tak jest, iż w wielu przypadkach ubezpieczyciel nie chce pokryć koszty naprawy samochodu lub proponuje naprawdę niskie stawki.

Fanatyk

Posty: 20

 
Jak najbardziej możesz się starać o odszkodowania komunikacyjne. Na Twoim miejscu załatwiłbym to przez firmę odszkodowawczą. Na pewno jest taka w Twoim mieście.

foken

Posty: 11

 
Kancelaria odszkodowawcza właśnie pomaga osobom ubiegać się o lepsze odszkodowanie z ubezpieczalni. Należałoby się do nich odezwać, albowiem zawsze to będą większe pieniądze.

Phylu

Posty: 2

 
W tym wypadku to tylko kancelaria odszkodowawcza może Ci pomóc uzyskać wysokie odszkodowanie. Jeśli w wypadku ty również ucierpiała, masz prawo do jeszcze większego odszkodowanie i pokrycie kosztów leczenia.

ombre070

Posty: 18

 
Jasne, że możesz się starać o odszkodowanie za wypadek na śliskim chodniku. Nawet powiedziałbym, że musisz się starać.Odezwij się do kancelarii odszkodowawczej i oni Cię dokładnie pokierują w tej sprawie.

D.N.O.

Posty: 28

 
Musisz protokół z wypadku dostarczyć to ubezpieczalni. Jeśli nie masz odpowiednich dokumentów, to raczej nie otrzymasz odszkodowania z oc sprawcy. Możesz również zgłosić się do kancelarii odszkodowawczej o pomoc.

wiesław11

Posty: 8