Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Szamba betonowe Gdynia

Szamba betonowe Gdynia

Cześć, szukam firmy montującej szamba skupionej na dobrym zbrojeniu, bo mam dość nietypowy teren do dyspozycji.

Zależy mi na odpowiedziach praktycznych oraz faktycznych linkach. Z góry dziękuję

Zydek

Posty: 29

 
Jak dla mnie opcja jest prosta.

Nie masz dostępu do kanalizacji, robisz szambo betonowe. Plastiki zostaw w spokoju. W kraju trudno o dobry produkt tej klasy. Masz dostęp do kanalizacji? Szambo nie będzie konieczne.

Wraczki333

Posty: 21

 
Najpierw przeanalizuj ile nieczystości naprodukujesz w domu, a później dobierz szambo. Możesz zdać się na raporty, statystyki, itp. Zawsze troszkę zaoszczędzisz. Poza tym szambo to i tak obowiązkowa sprawa. Jeżeli pokryjesz wiązanką brudu okolicę, zapłacisz spory mandat, a i urzędasy zaczną się częściej pojawiać. Bez sieci kanalizacyjnej szambo betonowe to jedyne zwykłe rozwiązanie. Nie oszczędzaj, albowiem stracisz. Wiem, co mówię.

Pozdrawiam.

izzy86

Posty: 23

 
Jak pragniesz mieć pewność dobrze wykonanej roboty i szczelności to tylko http://szamba-betonowe.co. Możesz sobie poprzez stronkę wybrać, gdzie szambo ma zostać przetransportowane. Najtańsza opcja, bowiem koszty transportu praktycznie zerowe.

W porównaniu nie ulega wątpliwości do innych „firemek”, co na tym zarabiają specjalnie.

djramu

Posty: 11

 
Masz kilka opcji do wyboru. Szamba plastikowe, betonowe albo po prostu inwestycja w przydomową oczyszczalnię ścieków. Wszystkie motywy mają, jak zwyczajnie wady i zalety.

Ja bym radził popytać sąsiadów i jak oni sobie z tematem radzą.

Woodnik64

Posty: 14

 
O stary, znam ten problem!

Poszukiwałem szamba chyba kilka miesięcy. I po znajomych dzwoniłem i z dziwnymi ludźmi (niby super wykonawcami) rozmawiałem. W końcu się wkurzyłem, odszukałem http://szambabetonowe.pl (heh, najprostsza nazwa, jak widać bywa najlepsza) i zrobili od ręki, tak jak chciałem. Żadnych problemów nie robili, jak wypytywałem o szczegóły zlecenia. Nie polecam za to normalnych, miejskich serwisów z ogłoszeniami.

Sami pajace. Daj znać, jak poszedł montaż.

Alex149

Posty: 25

 
Moim zdaniem szambo betonowe oraz jakiś domek na odludziu to ciekawa sprawa, przy takich cenach nieruchomości. Sam się zastanawiam nad taką propozycją, albowiem już standardowe szambo możesz mieć za parę tysiaków i to na długie lata. Dzisiaj lepsze firmy na luzie transportują, wybierają szambo i jeszcze instalują, odpowiednio za grosze, jeżeli wziąć pod uwagę całokształt.

Życzę powodzenia podczas inwestycji.

Szary

Posty: 26

 
Jak poszukasz dobrze w sieci to zrozumiesz, że na wszystkie województwa tanio działają http://szamba-betonowe.co. Dzwonisz, umawiasz się, natomiast oni proponują projekt, sami dowożą i montują.

Nie widzę wad rozwiązania.

m3sh

Posty: 24

 
Zainwestowałem osobiście w masę betonową szamba i nie mam od dawien dawna żadnych kłopotów z odprowadzaniem ścieków. Standardowa procedura, nic nie śmierdzi, natomiast wydałem nie wiem, może kilka tysięcy ze wszystkim, czyli transport, montaż, itp.

akukukuku

Posty: 29